Skip Navigation Links
Betistuta
Futbol
Basketbol
Voleybol
Hentbol
BuzHokeyi
Beyzbol
Tenis
BOYZ(F)
BOYZ(B)
Orandelli
Skor
Tüyolar
Iletisim
<January 2023>
SunMonTueWedThuFriSat
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Maç Sayısı: 321, Oynanan : 14, Yön:11, Skor : 4, Başarı : %78.6
SaatEvSahibiMSDeplasmanLigMSBSMSTG1MSTG2
02:00Maringa W0 - 3Minas WArgentina1 - 32476
03:00Monteros3 - 0Obras PocitoArgentina3 - 06832
03:00Barueri W1 - 3SESC-RJ WBrazil1 - 34258
05:05Body Queenseis W3 - 1Hitachi WJapan3 - 25248
06:00PFU Blue Cats W3 - 2Himeji Victorina WJapan3 - 16337
07:30Okayama Seagulls W3 - 1JT Marvelous WJapan1 - 33565
08:00Tokyo Great Bears0 - 3Suntory SunbirdsJapan1 - 33367
08:00Oita Miyoshi0 - 3Panasonic PanthersJapan1 - 33169
08:00Toray Arrows W3 - 1Kurobe Aqua Fairies WJapan3 - 07030
08:00JT Thunders2 - 3Osaka SakaiJapan2 - 34456
08:00Nagano0 - 3NagoyaJapan0 - 32278
08:00Ageo W3 - 0Denso Airybees WJapan3 - 25347
09:05NEC Red Rockets W1 - 3Hisamitsu Springs WJapan3 - 25050
10:05JTEKT0 - 3Toray ArrowsJapan3 - 15842
11:00Plzen W - KP Brno B WCzech Republic1 - 34753
12:00VK Liberec B W - Prostejov B WCzech Republic3 - 16436
12:00Nusle W - Hradec Kralove WCzech Republic3 - 16040
12:00Rudolfov W - Zizkov WCzech Republic1 - 34258
13:00MFF Prague - CZU PragueCzech Republic1 - 33763
13:00Lvi Prague B - Tesla BrnoCzech Republic2 - 35050
13:00Hradec Kralove - Liberec BCzech Republic3 - 15446
13:00Stresovice W - Dobrichovice WCzech Republic1 - 34159
13:00Dobrichovice - Blue Volley OstravaCzech Republic3 - 15347
13:00Tallinn - RakvereEstonia1 - 34159
13:00Krasnoyarsk - NizhnevartovskRussia2 - 34951
13:00Gaziantep Genclik - NiksarTurkey1 - 34258
13:00Akkus Bld - Yesilkent SporTurkey3 - 07030
13:00Yenisehir - Anadolu VoleybolTurkey3 - 25545
13:00Vakifbank W - Ilbank WTurkey3 - 07129
13:00Balta W - Ternopil WUkraine3 - 16238
14:00Ceske Budejovice W - Hronov WCzech Republic3 - 15545
14:00Randers VK - BedstedDenmark3 - 16238
14:00Kolding W - Fortuna Odense WDenmark1 - 33565
14:00Aalborg Volley W - Middelfart WDenmark3 - 15545
14:00Eesti Maaulikooli - Tallin UniversityEstonia1 - 33466
14:00Kiili - PoltsamaaEstonia3 - 16535
14:00Valio Voru 2 - BIGBANK Tartu 2Estonia3 - 07129
14:00Noortekoondis - TuriEstonia3 - 06634
14:00Liider - ViljandiEstonia0 - 32377
14:00Suceava - CraiovaRomania0 - 32674
14:00Urgup Spor - Bigadic Bld.Turkey3 - 06931
14:00Istanbul BB - KolejlilerTurkey3 - 16436
14:00Tarim Kredi Genclik - HGTC Bursa 2Turkey3 - 06337
14:00Kuzey Boru Genclik W - THY WTurkey1 - 34654
14:30UVC Graz 2 W - ATSE Graz WAustria3 - 15545
14:30Ceske Budejovice B - Velke MeziriciCzech Republic3 - 25149
14:30Hakkari Genclik Merkezi - Corum BldTurkey0 - 33169
15:00Plzen - BucoviceCzech Republic1 - 34357
15:00DHV Odense - AarhusDenmark1 - 34654
15:00Marienlyst-Fortuna - IkastDenmark3 - 15941
15:00Durham W - Cambridge WEngland3 - 07624
15:00TVN - RandabergNorway1 - 33268
15:00Stiinta Bucuresti - Dinamo BucurestiRomania0 - 32872
15:00Lokomotiv Izumrud - TarhanRussia3 - 15941
15:00Chelyabinsk - TyumenRussia2 - 34654
15:00Novosibirsk - Zenit St. PetersburgRussia1 - 34654
15:00Kama - Magnitka-UniversitetRussia1 - 34159
15:00Galatasaray W - Bolu Bld WTurkey3 - 16436
15:00Ankara PTT W - Sigorta Shop WTurkey3 - 15446
15:00Aydin B.Sehir Bld. W - Cukurova Bld WTurkey3 - 25149
15:00Nilufer Bld. W - Eczacibasi WTurkey0 - 33466
15:00Alanya Bld - KagitsporTurkey3 - 07426
15:00Milas Bld - Okyanus KolejiTurkey3 - 08218
15:30Koge W - Gentofte WDenmark3 - 15941
15:30Nordenskov UIF - VestsjaellandDenmark3 - 16238
15:30OSI - NTNUINorway1 - 34060
15:30Legionovia W - Energetyk Poznan WPoland0 - 33565
16:00UVT San Juan - Once UnidosArgentina1 - 33763
16:00Krottendorf W - Akad. Graz WAustria3 - 25644
16:00Tiikerit - PerPoFinland3 - 17030
16:00AGH Krakow - Chrobry GlogowPoland3 - 25545
16:00Al Gharafa - Al ArabiQatar0 - 32179
16:00IzhGTU Izhevsk - BarnaulRussia1 - 34258
16:00Komarno - SvidnikSlovakia3 - 07129
16:00Vingaker - LundsSweden3 - 25545
16:00Hylte/Halmstad W - Gislaved WSweden3 - 16337
16:00Alanta W - Ukraine U15 WUkraine3 - 07723
16:30Roadrunners W - Wolfsberg WAustria3 - 15743
16:30Zhemchuzhina W - Mogilev WBelarus2 - 35050
16:30Amager - MiddelfartDenmark1 - 33565
16:30Schweriner II W - Koln WGermany0 - 32773
16:30Leningradka W - Lipetsk WRussia3 - 07129
16:30Sollentuna - HaboSweden2 - 34654
16:30Lugano W - Aesch Pfeffingen WSwitzerland3 - 15842
16:45Kedzierzyn-Kozle - RzeszowPoland3 - 25347
17:00UVC Graz 2 - Weiz 2Austria1 - 33763
17:00Rowa-Moser 2 W - Linz-Steg 2 WAustria3 - 25149
17:00A. Baranovichi W - Kommunalnik Grodno WBelarus3 - 15644
17:00Soligorsk - Marco VitebskBelarus3 - 07327
17:00Slaviya Sofia - HebarBulgaria0 - 31981
17:00VK Varna-DKS W - CSKA Sofia WBulgaria1 - 33664
17:00Funder W - ASV Aarhus 2 WDenmark0 - 32575
17:00DHV Odense W - ASV Elite WDenmark1 - 34456
17:00Hvidovre - GentofteDenmark0 - 32971
17:00Valio Voru - RTUEurope1 - 34456
17:00Leverkusen W - Berlin WGermany3 - 16535
17:00AON Zirinios W - Markopoulo WGreece0 - 34258
17:00Afturelding - KA AkureyriIceland2 - 34654
17:00Marupes W - Riga VS WLatvia0 - 33169
17:00Craiova W - CSM Bucuresti WRomania1 - 34456
17:00Groznyj - IskraRussia2 - 34951
17:00CSKA Moscow - YaroslavlRussia2 - 34753
17:00MGTU Moscow - AvtomobilistRussia3 - 16436
17:00Stroitel Minsk - Zenit KazanRussia0 - 32773
17:00Volzhanin Kostroma - Akademiya KazanRussia3 - 15941
17:00Varnamo W - Lunds VK WSweden1 - 34357
17:00Aydin Buyuksehir Belediye Spor - Saint JosephTurkey3 - 25446
17:30Dinamo Zagreb W - Vukovar WCroatia3 - 25545
17:30Din. Moscow - Dinamo-LoRussia3 - 07030
17:30Prievidza - VKP BratislavaSlovakia0 - 32575
18:00Aich/Dob 2 - VBK Klagenfurt 2Austria3 - 16436
18:00Seekirchen W - Hochst WAustria1 - 34753
18:00Jedinstvo - IlidzaBosnia and Herzegovina3 - 06238
18:00Split - HAOK MladostCroatia0 - 32674
18:00Tartu Ulikool W - Jelgava WEurope2 - 35050
18:00Hurrikaani - TUTOFinland3 - 16139
18:00Vantaa Ducks - KyKyFinland3 - 15248
18:00OrPo W - Nurmon Jymy WFinland3 - 16733
18:00Puijo W - LP-Vampula WFinland3 - 16337
18:00Karelian Hurmos - LoimuFinland3 - 16238
18:00Polkky Kuusamo W - Hameenlinna WFinland3 - 25347
18:00Viesti W - LiigaPloki WFinland3 - 16337
18:00VCO Dresden W - Unterhaching WGermany3 - 25347
18:00Milano - PerugiaItaly1 - 33862
18:00TVN W - Randaberg WNorway0 - 32575
18:00Vitoria Guimaraes W - Clube Kairos WPortugal3 - 25644
18:00Leixoes W - Benfica WPortugal3 - 25446
18:00Sporting W - Porto Volei WPortugal2 - 35050
18:00Gondomar - SC CaldasPortugal3 - 16436
18:00Vilacondense W - AJM/FC Porto WPortugal1 - 33565
18:00Al Shamal - Al-AhliQatar0 - 32674
18:00Stiinta Bacau W - Voluntari WRomania0 - 33367
18:00Arcada Galati - ZalauRomania3 - 16634
18:00Steaua Bucuresti - Unirea DejRomania3 - 07129
18:00Stiinta Baia Mare - U. ClujRomania3 - 15743
18:00VKP Bratislava W - UCM Trnava WSlovakia3 - 06634
18:00Brusno W - Presov WSlovakia3 - 16535
18:00Linkopings W - Engelholm WSweden1 - 34951
18:30Bruckl W - Jennersdorf WAustria3 - 16040
18:30Egaleo W - PAOK WGreece0 - 32674
18:30CSM Constanta - Rapid BucurestiRomania1 - 34753
18:30Hylte/Halmstad - FalkopingSweden3 - 08020
18:30Schaffhausen W - Cheseaux WSwitzerland3 - 16634
19:00River Plate - BanfieldArgentina2 - 34951
19:00Liebenau - Akad. GrazAustria3 - 07327
19:00Roadrunners/Perchtoldsdorf - BisambergAustria2 - 34555
19:00Dobrudja - CSKA SofiaBulgaria1 - 33565
19:00Cherno More - Marek DupnitsaBulgaria3 - 25446
19:00Levski Sofia W - Hector Sofia WBulgaria3 - 07030
19:00Zadar - TrnjeCroatia0 - 33367
19:00Mok Rovinj - Mladost Ribola KastelaCroatia1 - 33565
19:00Rijeka - VarazdinCroatia1 - 34159
19:00Zlin - BenatkyCzech Republic2 - 34951
19:00Pribram - UstiCzech Republic3 - 25347
19:00Selmy Brno W - Frydek-Mistek WCzech Republic3 - 25347
19:00Ostrava - KladnoCzech Republic1 - 32971
19:00DHV Odense 2 - Aarhus 2Denmark3 - 16535
19:00Hvidovre VK 2 - Gentofte 2Denmark1 - 33169
19:00Rae SK W - Duo Olerex Tartu WEstonia3 - 06337
19:00Ausrine KKSC W - TTU WEurope3 - 15149
19:00Daugavpils/Ezerzeme - TTUEurope1 - 33268
19:00Kaunas W - Noortekoondis WEurope3 - 15743
19:00Munster W - Aachen WGermany3 - 25149
19:00Aristotelis Skydras - OFIGreece1 - 34357
19:00SZBBRA W - Bekescsabai WHungary2 - 34654
19:00Dynamo Apeldoorn W - VV Utrecht WNetherlands1 - 33664
19:00Mielec W - Czestochowianka WPoland3 - 06832
19:00Astra Nowa Sol - Mickiewicz KluczborkPoland1 - 33961
19:00Stezyca W - Solna Wieliczka WPoland1 - 34555
19:00Bialystok W - Karpaty Mosir Krosno WPoland3 - 25446
19:00Bydgoszcz - SiedlcePoland3 - 16040
19:00Krispol Wrzesnia - Olimpia SulecinPoland3 - 25347
19:00Santo Tirso - VianaPortugal2 - 34555
19:00Sporting de Espinho - MamedePortugal3 - 15842
19:00Partizan - Karadjordje TopolaSerbia3 - 07129
19:00Almeria - Voley PalmaSpain3 - 15743
19:00Sollentuna W - IKSU WSweden3 - 06535
19:00Nafels - AmriswilSwitzerland3 - 15545
19:30Linz/Steg - VC MilsAustria1 - 35050
19:30UVC Graz W - Eisenerz/Trofaiach WAustria3 - 07129
19:30Akaa - VaLePaFinland3 - 25149
19:30Jastrzebski - GdanskPoland3 - 15842
19:30SMS PZPS Szczyrk W - Nowy Dwor Mazowiecki WPoland1 - 34555
19:30Lugoj W - Alba Blaj WRomania1 - 34357
19:30Schonenwerd - ChenoisSwitzerland3 - 25347
19:45AEK W - Thira WGreece3 - 16040
20:00Rowa-Moser W - Linz-Steg WAustria1 - 34852
20:00Purgstall W - Wildcats WAustria0 - 33961
20:00Sudstadt/Perchtoldsdorf - Wr. NeustadtAustria0 - 33070
20:00Domaljevac - ModricaBosnia and Herzegovina3 - 06931
20:00Kakanj - Ljubinje-BankomBosnia and Herzegovina3 - 16040
20:00Marsonia - Mok MursaCroatia0 - 31882
20:00VK Lvi Prague - KarlovarskoCzech Republic1 - 34555
20:00Olymp Prague W - VK Liberec WCzech Republic2 - 34357
20:00Odolena Voda - BrnoCzech Republic3 - 15941
20:00KP Brno W - TJ Sokol Sternberk WCzech Republic3 - 07426
20:00Famila/Voru VK W - SUFA klubs WEurope1 - 34654
20:00Toulouse - CambraiFrance3 - 25050
20:00Cannes - NancyFrance3 - 15842
20:00Stralsund W - Emlichheim WGermany3 - 16337
20:00Polichnnis - Foinikas SyroyGreece1 - 34060
20:00ASP Thetis W - Olympiacos Piraeus WGreece1 - 33763
20:00Buducnost W - Jedinstvo WMontenegro1 - 34555
20:00Mogilno W - Sosnowiec WPoland1 - 34852
20:00Legia Warszawa - SpalaPoland3 - 16238
20:00Benfica - Leixoes SCPortugal3 - 06733
20:00Esmoriz GC - Castelo Maia GCPortugal3 - 25446
20:00Spartak Ljig - Novi SadSerbia1 - 34258
20:00Ub W - Indjija WSerbia3 - 07327
20:00SIP Sempeter W - Nova KBM Branik WSlovenia1 - 33763
20:00Triglav Kranj - PomgradSlovenia1 - 33763
20:00Haro Rioja W - Heidelberg WSpain3 - 15941
20:00Cajasol W - CV Madrid WSpain3 - 07228
20:00Manacor - BarcelonaSpain1 - 33862
20:00Geneve W - Toggenburg WSwitzerland2 - 34852
20:00Luzern - LausanneSwitzerland3 - 25347
20:30Amstetten NO - Tirol InnsbruckAustria1 - 34258
20:30Muhlviertel W - Wildcats 2 WAustria3 - 16337
20:30Tchalou W - Asterix Avo WBelgium1 - 33070
20:30Martigues - France AvenirFrance3 - 07327
20:30Freisen W - Bad Soden WGermany3 - 16238
20:30Warnemunde - Lindow/GranseeGermany3 - 25149
20:30Ilisiakos W - Aris WGreece2 - 35050
20:30MAV Elore SC W - MTK Budapest WHungary3 - 15446
20:30Conegliano W - Novara WItaly3 - 16436
20:30Voleibol Teruel - SantanderinaSpain3 - 08020
21:00Aich/Dob - VBK KlagenfurtAustria3 - 06634
21:00St. Polten - DoblingAustria3 - 15743
21:00Mladost Brcko - BoracBosnia and Herzegovina1 - 33466
21:00Mladost W - Nebo WCroatia3 - 07129
21:00Split W - Kelteks Karlovac WCroatia3 - 25149
21:00Kastela W - Veli Vrh WCroatia3 - 16040
21:00Centrometal - SisakCroatia3 - 16535
21:00Illacaise - FrejusFrance3 - 16535
21:00France Avenir 2024 W - Beziers WFrance0 - 32575
21:00Avignon - LyonFrance3 - 16436
21:00Chamalierois W - Saint-Raphael WFrance1 - 34753
21:00Nice - SeteFrance2 - 35050
21:00Delitzsch - RottenburgGermany3 - 15941
21:00Munster - BocholtGermany2 - 35050
21:00Neuwied W - Dresdner SC WGermany0 - 33268
21:00Palmberg Schwerin W - Vilsbiburg WGermany3 - 07228
21:00Potsdam W - Erfurt WGermany3 - 07525
21:00Kiel - ETV HamburgGermany3 - 07129
21:00VC Wiesbaden W - Suhl WGermany3 - 15941
21:00Penzugyor - MAV Elore SCHungary3 - 16436
21:00Mediteran W - Galeb WMontenegro0 - 33169
21:00Voltena W - Apollo 8 WNetherlands1 - 33763
21:00Sporting CP - Academica de EspinhoPortugal3 - 15941
21:00Pitesti W - U. Cluj WRomania3 - 06238
21:00Tent W - Partizan WSerbia3 - 15743
21:00Mladi Radnik - SuboticaSerbia3 - 15941
21:00Novi Sad W - Batajnica WSerbia1 - 35050
21:00Radnicki - Crvena zvezdaSerbia3 - 15842
21:00Zeleznicar W - Jedinstvo S.P. WSerbia1 - 34258
21:00Slavia Bratislava W - Projekt RD SVF WSlovakia3 - 06832
21:00UKF Nitra W - UNIZA Zilina WSlovakia3 - 06832
21:00Nove Mesto nad Vahom W - SVK Pezinok WSlovakia3 - 16238
21:00Fuzinar - Calcit KamnikSlovenia0 - 33367
21:00OK Maribor - CrnuceSlovenia3 - 07525
21:00Formula Formis W - Krim WSlovenia3 - 15842
21:00Ankaran W - GEN-I Volley NG WSlovenia1 - 34258
21:00Salonit Anhovo - ACH LjubljanaSlovenia0 - 32674
21:00Avarca de Menorca W - Las Palmas WSpain3 - 15545
21:00Conqueridor Valencia - MelillaSpain2 - 34753
21:15Unterhaching - NetzhoppersGermany1 - 34357
21:15Grosuplje W - Calcit Kamnik WSlovenia0 - 32773
21:15Sant Cugat W - Alcobendas WSpain3 - 25347
21:30hotVolleys - WaidhofenAustria3 - 16535
21:30Salzburg W - Bisamberg WAustria1 - 34456
21:30Rijeka W - Brda WCroatia3 - 16238
21:30Venelles W - RC Cannes WFrance1 - 33961
21:30Poitiers - ParisFrance2 - 35050
21:30Essen - BitterfeldGermany1 - 33367
21:30Luneburg - DurenGermany3 - 25248
21:30Schwaig - HammelburgGermany3 - 25149
21:30Dingden W - ETV Hamburg WGermany2 - 34654
21:30Borken W - Oythe WGermany3 - 16832
21:30Karlsruhe-Beiertheim W - Waldgirmes WGermany3 - 16337
21:30Panathinaikos W - Lamia WGreece3 - 07327
21:30Rio Duero Soria - BoiroSpain3 - 07525
21:30Guaguas - Emeve LugoSpain3 - 07327
21:45Friedrichshafen - VCO BerlinGermany3 - 07624
21:45Emeve Lugo W - CV Kiele Socuellamos WSpain3 - 25347
22:00Paracao - Policial VoleyArgentina2 - 34456
22:00UVC Graz - WeizAustria3 - 15842
22:00St. Nazaire - Plessis RobinsonFrance3 - 16139
22:00Vandoeuvre W - Nantes WFrance2 - 34753
22:00Montpellier - NantesFrance3 - 25347
22:00Ajaccio - REC VolleyFrance3 - 15941
22:00Marcq Baroeul W - TFOC WFrance1 - 33565
22:00Tours - TourcoingFrance3 - 07228
22:00Paris W - Mulhouse WFrance2 - 35050
22:00Herrsching - GiesenGermany3 - 25149
22:00Kriftel - MimmenhausenGermany2 - 34654
22:00NawaRo Straubing W - Stuttgart WGermany0 - 32179
22:00Freiburg - DachauGermany3 - 15743
22:00Mondorf - NeustrelitzGermany3 - 16139
22:00Dynamo Apeldoorn - Advisie/SSSNetherlands3 - 15644
22:00Sliedrecht - TaurusNetherlands3 - 16238
22:00Vocasa Nijmegen - HuizenNetherlands3 - 25347
22:00Sudosa-Desto W - Sliedrecht WNetherlands1 - 33862
22:00Gornji Milanovac - VojvodinaSerbia0 - 32674
22:30Jaraco LVL W - Kalmthout WBelgium3 - 15545
22:30Gent W - Oostende WBelgium3 - 06733
22:30Maaseik - MenenBelgium3 - 16238
22:30Roeselare - VDK G.Belgium3 - 07426
22:30Antwerp W - Charleroi WBelgium1 - 34654
22:30Le Cannet W - Levallois WFrance3 - 17228
22:30Lozere - St-QuentinFrance2 - 34753
22:30Kifisias - PAOKGreece1 - 34159
22:30Grottazzolina - HRK Motta di LivenzaItaly3 - 16535
22:30Orion - RECONetherlands3 - 07723
22:30GKS Katowice - ZawierciePoland1 - 33565
23:00La Rioja W - San Lorenzo WArgentina3 - 15644
23:00Avellaneda W - Banco Provincia WArgentina2 - 34951
23:00Fluminense W - Brasilia Volei WBrazil3 - 15842
23:00Araguari - Suzano VoleiBrazil3 - 25347
23:00Bergamo W - Vero Volley WItaly2 - 34357
23:00Regatas Lima W - Tupac Amaru WPeru3 - 06436
23:00A. J. F. Bastardo - VitoriaPortugal3 - 16832
Bahis oynayan tüm bireyler, bulunduğu ülkenin kural ve yasalarından sorumludur